Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

komp, live, everything
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Харесвате ли поредицата за "Хари Потър"

Go down 
+2
Lady
Spirit Serpenti
6 posters
АвторСъобщение
Spirit Serpenti
Напреднал
Напреднал
Spirit Serpenti


Брой мнения : 35
Registration date : 05.04.2007

Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Харесвате ли поредицата за "Хари Потър"   Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 9:23 pm

Аз съм голяма фенка на поредицата Хари Потър.Вие харесвате ли я.
Върнете се в началото Go down
Lady
Администратор
Администратор
Lady


Брой мнения : 160
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 17.03.2007

Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли поредицата за "Хари Потър"   Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 9:31 am

дааа,определено-дори съм регистрирана и в няколко форума за ХП!изобщо поредицата е веика!Сега с нетърпение очаквам и 7 книга..някак си не мога да повярвам,че всичко свършва с нея..
Върнете се в началото Go down
Spirit Serpenti
Напреднал
Напреднал
Spirit Serpenti


Брой мнения : 35
Registration date : 05.04.2007

Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли поредицата за "Хари Потър"   Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 10:21 am

Аз съм регистрирана в два форума.И всеки ден влизам.Просто съм толкова запалена.Изрязвам всяка изреска от вестник или списание.Купувам си всичко свързано с Хари Потър.Роулинг е ВЕЛИКА!!!!!!!!!!!!!!!Толкова смислени книги(поне за мен ).Много съм тъжна ,че поредицата завършва и не искам да излезе седма книга.А в същоти време изгарям от нетърпение да разбера какво ще се случи с героите.А бе незнам.Какво ми става.
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
VIP
VIP



Брой мнения : 198
Age : 30
Registration date : 17.03.2007

Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли поредицата за "Хари Потър"   Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 11:15 am

и аэ съм эапалена фенка-дори прекалено мисля.Пиша в 3 форума эа ХП ,но понякога и това не ми е достатъчно и постоянно се ровя в интернет эа ХП информация.ХП ме вдъхновява,така да се каже и иэцяло ме промени от положителна страна cheers
Върнете се в началото Go down
Dobby_Y
Напреднал
Напреднал
Dobby_Y


Брой мнения : 40
Age : 31
Registration date : 06.04.2007

Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли поредицата за "Хари Потър"   Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 1:10 pm

Многооооооооооо,обожавам ХП филмите,книгите и вси4ко свързано с ХП,супер запалена съм Smile
Върнете се в началото Go down
Sweet -Girl
Напреднал
Напреднал
Sweet -Girl


Брой мнения : 88
Registration date : 19.03.2007

Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли поредицата за "Хари Потър"   Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Icon_minitimeНед Апр 08, 2007 5:24 pm

Много голяма фенка съм!!!Кефя се и на филмите, книгите и форумите!!!
Върнете се в началото Go down
Sweet Witch
Напреднал
Напреднал
Sweet Witch


Брой мнения : 71
Age : 30
Localisation : На Карибите...
Registration date : 09.04.2007

Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли поредицата за "Хари Потър"   Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Icon_minitimeВто Апр 10, 2007 6:59 pm

Много голяма фенка съм! Много ме кефят и филмите, и книгите! Стилът на Роулинг е страшно интересен! Нямам търпение да излязат 5-тия филм и 7-мата книгаааа! farao
Върнете се в началото Go down
http://www.sonia1994.dir.bg
Sponsored content





Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли поредицата за "Хари Потър"   Харесвате ли поредицата за "Хари Потър" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Харесвате ли поредицата за "Хари Потър"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: LivE ZonE :: Свободното Ви време-
Идете на: