Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

komp, live, everything
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Коя ви е най-омразната книга?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Spirit Serpenti
Напреднал
Напреднал
Spirit Serpenti


Брой мнения : 35
Registration date : 05.04.2007

Коя ви е най-омразната книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя ви е най-омразната книга?   Коя ви е най-омразната книга? Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 10:57 am

Аз нямам чак омразна,но хич не харесвам"Еми от Лъонеберя".Ужасна е!!!!!!Майка ми ме караше да я чета,ама аз Crying or Very sad .Определено работата стана.До сега си седи на рафта за книги. Very Happy .Пробвайте този метод.Добре де не ми се размина точно така.Накараме да си купя книга която мие интересна.А пък аз си взех Хари Потър.Не беше много доволна.Та сега на темата.Коя ви е най-омразната книга?
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
VIP
VIP



Брой мнения : 198
Age : 30
Registration date : 17.03.2007

Коя ви е най-омразната книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя ви е най-омразната книга?   Коя ви е най-омразната книга? Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 11:33 am

ъъъ не се сещам....може би Пипи дългото чорапче Suspect мраэех я още от малка,пък да не говорим сега-стоя на дистанция от нея pale
Върнете се в началото Go down
Spirit Serpenti
Напреднал
Напреднал
Spirit Serpenti


Брой мнения : 35
Registration date : 05.04.2007

Коя ви е най-омразната книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя ви е най-омразната книга?   Коя ви е най-омразната книга? Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 11:45 am

hrisito93 написа:
ъъъ не се сещам....може би Пипи дългото чорапче Suspect мраэех я още от малка,пък да не говорим сега-стоя на дистанция от нея pale
На мен пък точно тя ми беше интересна Smile
Върнете се в началото Go down
Lady
Администратор
Администратор
Lady


Брой мнения : 160
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 17.03.2007

Коя ви е най-омразната книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя ви е най-омразната книга?   Коя ви е най-омразната книга? Icon_minitimeНед Апр 08, 2007 9:38 am

омразна..мда-"Мост през вечността"Даже не помня кой беше автора..Джош някой-си..най-досадната книга,която можете да си представите!
Върнете се в началото Go down
Sweet Witch
Напреднал
Напреднал
Sweet Witch


Брой мнения : 71
Age : 30
Localisation : На Карибите...
Registration date : 09.04.2007

Коя ви е най-омразната книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя ви е най-омразната книга?   Коя ви е най-омразната книга? Icon_minitimeСря Апр 11, 2007 8:30 pm

Може би най-скучната, която съм чела е "Арабски приказки" на Абдул ал бну ал мукаффа(или нещо от тоя сорт)
Върнете се в началото Go down
http://www.sonia1994.dir.bg
Sponsored content





Коя ви е най-омразната книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя ви е най-омразната книга?   Коя ви е най-омразната книга? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя ви е най-омразната книга?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: Книги и литература :: Книгите които четете-
Идете на: